ЕКО ХАБ
Хаб екопідприємництва (ЕкоХаб) Теплої Гори, має три ключові напрямки:
1. Чиста їжа
Сьогодні тваринництво та хімічне землеробство є одними з найбільших чинників забруднення довкілля та аутоімунних захворювань.

Перехід на їжу яка є в основному рослинною та органічною може радикально покращити ситуацію. Та сучасна культура харчування і вседоступність швидкої їжі робить такий перехід надзвичайно складним для більшості з нас.

Спрощення доступу до смачних страв з рослинних органічних інгредієнтів є одним з трьох ключових напрямків діяльності ЕкоХабу, який буде реалізовуватися за допомогою нашого громадського ресторану та підтримки еко підприємців.
2. Чисте природне середовище
Вирубка дерев та вивіз сміття в ліси та річки стали нормою в Карпатах.

Відсутність повноцінних програм вивозу та переробки сміття призвела до того що мешканцям сіл часто приходиться закопувати токсичні відходи у землю.

Приблизно половина прибутку від діяльності проекту Тепла Гора буде направлена на стимулювання екологічних проектів у Карпатах з метою збереження та відновлення чистоти природного середовища. Через програму мікро грантів для еко підприємців та еко академію.
3. Універсальна ідентичність
Урбанізація та культура споживання призвели до того що сучасна людина майже втратила відчуття єдності з природою. Ми часто ідентифікуємо себе з сім'єю, країною, культурою, та дуже рідко з природою.

Усвідомлення своєї єдності з природою і фундаментальної ідентичності яка включає планету та увесь природній світ надасть відчуття відповідальності за навколишнє середовище і до екологічного способу життя.

Саме тому, універсальна ідентичність є третім ключовим елементом місії ЕкоХабу. Він включає в себе створення сучасних медіа ресурсів, курсів, та лекторіїв на тематику самопізнання та екологічного способу життя.

Наша контактна інформація
Е-пошта: ecohub@teplagora.org.ua
Телефон: 096 551 5608 (Viber, Telegram)